KONST / Litografier / Färglitografi 8336061
nr 833 6061
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Charles Sjöholm (f, 1933), Katarinahissen, 198/250, signerad, motivets mått: 50x59
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 juni 2013
kl 18:50:02
4/6 13:18:46
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm